Tente Sistemleri

Modern görünümleri ve kullanım alanları ile yaygınlaşan tente sistemleri, güneş ışınlarından ve yağışlardan korunma amaçlı birçok alanda tercih edilmektedir.

Uzun yıllar tente sektöründe birçok alanda başarışı işlere imza atan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı yaptığı çalışmalar ile tercih edilen bir isim olmayı başarmıştır. Sağlam ve kaliteli malzemeden üretimini yaptığımız kasetli tente sistemleri konusunda, İstanbul merkezli birçok ilçede hizmet vermekteyiz.

Sektörde ortaya çıkan yenilikleri yakından takip ederek, tentelerin kullanım alanlarını arttırmayı ve yeni özellikleri ürünlere eklemeyi hedeflemekteyiz. Uygulanacak alanında M2’si ve kullanılan kumaş teknik özelliklerine göre en uygun fiyatı firmamızdan alabilirsiniz.

Deneyimli ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olmamız nedeniyle, uygulanacak alanlarda daha şık bir görünüm elde edecek olan tente sistemlerine kolay bir şekilde ulaşmak için tente kumaş kataloğu bölümünü inceleyebilirsiniz.

Uygun ödeme seçenekleri ve hızlı montaj imkanı ile her mevsim rahat bir şekilde manuel ve uzaktan kumanda sistemi ile yönetebileceğiniz tenteler konusunda daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Temizliği oldukça kolay ve uzun yıllar kullanabileceğiniz tentelerin kumaşları su geçirmez ve güneş ışınlarından dolayı yıpranmaz özelliktedir. Yapısı ve avantajları ile her alanda önerebileceğimiz bir ürün olan tente sistemleri konusunda Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermekteyiz.

Firmamız ; Tente, Branda ve Çadır konusunda 2005 yılında hizmetlerine başlamıştır. Müşteri beklentilerini en üst seviyede tutarak, daha iyi bir şekilde hizmet almanız hedeflenmektedir.

İmalat ve Satış konusunda direk üreticiden tedarik edilecek malzemeler sayesinde daha uygun fiyatlar ile ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

Temel hedefimiz sürekli gelişerek ve farklılık yaratarak pazarda daha da büyümektir.